• 0216 305 15 01
  • info@ulusoyevdeneve.com

ULUSOY EVDEN EVE NAKLİYATULUSOY NAKLİYAT

BİZE ULAŞIN

evdeneve nakliyede
uzman ve kurumsallık da İstanbul'un en iyisi

ulusoynakliyat.com

Evden eve nakliyat daki asıl hedefimiz bu sektördeki profesyonel ve düzgün taşıma yapan nakliye personeli ile en kolay ve en hızlı şekilde düzgün taşıma işleminizi yerine getirmektedir.

Ulusoy nakliyat, evdene ve nakliye sektöründe hizmet veren kendi kadrosu ile, yabancı personel çalıştırmayan, bizzat işin başında ekip şefinin olduğu tek kişiyle muhatap olabildiğiniz evden eve nakliye şirketidir.Ulusoy nakliyat

Ulusoy nakliyat işlerini kendileri takip eder ve yönetir. Bu sayede kaliteli evden eve nakliyat hizmetleri sağlamaktadırlar. Uzun yıllar taşıma işleriyle meşgul olan şirketlerimiz gün geçtikçe kendini geliştirmektedir. Son model araçlar alıp, kaliteli ambalaj malzemeleri kullanarak taşıma sektöründe ayak uydurmaya çalışmaktadırlar.


  • Ulusoy nakliyat kalitesi ile
  • Evdeneve nakliyat
  • Ev nakliyatı
  • Ev taşıma


ULUSOY NAKLİYAT İSTANBUL

K1 VE K3 BELGELI TAŞIMA (KGM RESMİ BELGELİ)

Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen şehiriçi ve şehirler arası taşıma belgesine sahip olan ulusoy evdeneve nakliyat yaptığı işlerdeki standartları daima ve sürkeli olarak en üst seviyede tutmayı planlar.

TÜRKIYE'NIN HER YERINE

EŞYA PAKETLEME VE AMBALAJLAMA

Ulusoy ambalaj ve paketleme konusunda uzun zaman dilimlerinde işin en iyisini öğrenmiş ve peronelini de aynı ulusoy kalitesi ile yetiştirmiştir. Ulusoy nakliyat kuruluşumuz işine ilk başladığı yıllardan bu günlere daima memnuniyet esaslı ve güven çerçevesinde iş yapmaya seçmiştir.

Ulusoy nakliyat; evdene ve nakliyat da türkiye lideri.


Tüm eşyalarınız UlusoyNakliyat güvencesi altında olup sigortalı, ambalajlı, kapalı çelik kasa taşıma araçlarımızla Türkiye’nin tüm heryerine güvenle taşınabilmektedir..


Çalışkan eleman kadrosu ile avrupa standartlarında kalitedeki evden eve nakliyat hizmetini mi arayorusunuz ; doğru yer ULUSOY NAKLİYAT